Zbigniew Stonoga na wolności: „Mam nadzieję, że to PiSowskie sku********wo skończy się szybciej, niż się zaczęło”

Zbigniew Stonoga wyszedł na wolność. Sprzed budynku krakowskiego aresztu zwrócił się do internautów:
"Witam Was Internetowe Buźki! Dziękuję Wszystkim, którzy usiłowali mi pomóc i pomagali. Dziękuję za listy, za książki i wszystko to, co pozwoliło przetrwać mi ten straszny czas wyniszczania człowieka przy zaangażowaniu pełnej machiny prześladowczej polskiej rzeczpospolitej pisowej. Jestem wolny ! "
Na zamieszczonym nagraniu Zbigniew Stonoga poinformował, że jest pierwszym człowiekiem, który musiał "zapłacić kilkaset tysięcy złotych za życie". Zły stan zdrowia nie pozwalał na jego dalszy pobyt w areszcie.
"Mam nadzieję, że to pisowskie skurwysyństwo skończy się szybciej, niż się zaczęło. Pozdrawiam Was" zakończył.
thefad.pl
Opracowanie: Anna Frach
Najczęściej czytane
-
1
Ks. Stanisław Walczak do Kaczyńskiego: No cóż, już tatuś nas ostrzegał… A za mało lał cię po gołym tyłku!
-
2
Pasożyt, który zjada ludzkie ciało. Potwierdzono pierwszy przypadek w USA
-
3
Mundial 2026 – terminarz, wyniki, grupy i tabele
-
4
Krzysztof Skiba o ataku na Magdalenę Ogórek – „Ponury teatrzyk TVP”
-
5
Prof. Dudek o zwrocie orderu przez Zełenskiego. „Historia im tego nie wybaczy”