Zbigniew Stonoga na wolności: „Mam nadzieję, że to PiSowskie sku********wo skończy się szybciej, niż się zaczęło”

Zbigniew Stonoga wyszedł na wolność. Sprzed budynku krakowskiego aresztu zwrócił się do internautów:
"Witam Was Internetowe Buźki! Dziękuję Wszystkim, którzy usiłowali mi pomóc i pomagali. Dziękuję za listy, za książki i wszystko to, co pozwoliło przetrwać mi ten straszny czas wyniszczania człowieka przy zaangażowaniu pełnej machiny prześladowczej polskiej rzeczpospolitej pisowej. Jestem wolny ! "
Na zamieszczonym nagraniu Zbigniew Stonoga poinformował, że jest pierwszym człowiekiem, który musiał "zapłacić kilkaset tysięcy złotych za życie". Zły stan zdrowia nie pozwalał na jego dalszy pobyt w areszcie.
"Mam nadzieję, że to pisowskie skurwysyństwo skończy się szybciej, niż się zaczęło. Pozdrawiam Was" zakończył.
thefad.pl
Opracowanie: Anna Frach
Najczęściej czytane
-
1
”Panie Lechu, jest pan Żydem?” – pyta internauta Wałęsę
-
2
Andrzej Lepper o tym jak niszczył go Jarosław Kaczyński (materiał filmowy)
-
3
Twórcy Claude’a biją na alarm: AI może wymknąć się spod kontroli
-
4
Sny, które przychodzą przed śmiercią. Lekarze mówią, że nie są przypadkowe
-
5
Maja Chwalińska w finale French Open. Martwiła się o hotel, teraz gra o 2,8 mln euro