MUNDIAL 2026 Terminarz i wyniki Godziny meczów podawane według Twojej strefy czasowej.
GRUPA L KONIEC
Panama 0
Chorwacja 1
GRUPA K KONIEC
Kolumbia 1
DR Konga 0
GRUPA B KONIEC
Szwajcaria 2
Kanada 1
GRUPA B KONIEC
Bośnia i Hercegowina 3
Katar 1
GRUPA C KONIEC
Maroko 4
Haiti 2
GRUPA C KONIEC
Szkocja 0
Brazylia 3
GRUPA A KONIEC
Czechy 0
Meksyk 3
GRUPA A KONIEC
RPA 1
Korea Płd. 0
GRUPA E KONIEC
Ekwador 2
Niemcy 1
GRUPA E KONIEC
Curaçao 0
Wybrzeże Kości Słoniowej 2
GRUPA F
Tunezja
Holandia
GRUPA F
Japonia
Szwecja
GRUPA D
Turcja
USA
GRUPA D
Paragwaj
Australia
GRUPA I
Norwegia
Francja
GRUPA I
Senegal
Irak
GRUPA H
Urugwaj
Hiszpania
GRUPA H
Republika Zielonego Przylądka
Arabia Saudyjska
GRUPA G
Nowa Zelandia
Belgia
GRUPA G
Egipt
Iran
GRUPA L
Panama
Anglia
GRUPA L
Chorwacja
Ghana
GRUPA K
Kolumbia
Portugalia
GRUPA K
DR Konga
Uzbekistan
GRUPA J
Jordania
Argentyna
GRUPA J
Algieria
Austria
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
Niemcy
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
Meksyk
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
USA
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
Argentyna
1/16 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału

Adam Mazguła: Polska przegrała z totalitaryzmem partyjnym

Demokratyczna Polska przyszłości została oszukana, bo nie przegrała w uczciwej walce. Kłamstwo i fekalia nie będą pachnieć od jutra. Marionetka nie będzie mężem stanu
Czas czytania: 6 min

Adam Mazguła

Adam Mazguła

Demokratyczna Polska przyszłości została oszukana, bo nie przegrała w uczciwej walce. Dla mnie kłamstwo i fekalia nie będą pachnieć od jutra. Marionetka nigdy nie będzie mężem stanu, a rząd obłudy i oszustwa przyszłością narodu. Poczekam, więc na olśnienie parafialnej ciemnoty, gotowy do walki o prawdę i przyzwoitość, a nie na perfumowanie narodowego smrodu.

 

Na finiszu kampanii wyborczej w obywatelach obudziła się świadomość, ale nie na tyle powszechnie, aby wygrać z partyjnym totalitaryzmem PiS-u.

Zorganizowana dyktatura propagandy kłamstwa była już zbyt silna, zbyt agresywna, zbyt podła i uderzała w przestrzeń ludzkiej niewiedzy, aby można było skuteczne z nią walczyć. Jak w masło wchodziły do głów narodowej ciemnoty okrutne idiotyzmy o zabieraniu pieniędzy, o Niemcach zagarniających Polskę, o Żydach, którym trzeba oddać wszystko, co mamy, o obcych interesach, o złodziejstwie poprzedników, o zalaniu fekaliami Warszawy itd. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem tylu kłamstw publicznych, w których rozpowszechnianie, zaangażowany był cały aparat państwa z najwyższymi władzami włącznie. Dali oni dowód, że nie cofną się przed żadną podłością, żadnym kłamstwem, żadnym wymysłem, aby utrzymać tę opresyjną władzę.

Duda, Kaczyński, Morawiecki, Ziobro, Bielan, … brzydzę się wami antyludzkie podłe potwory skąpane w bagnie brudnej agitacji i propagandy przekazów medialnych. Nie ma ministerstwa, gdzie nie zatrudniano by internetowych trolli i hejterów do destabilizacji sytuacji, do rozpowszechniania kłamstw i plotek, do walki politycznej prowadzonej w najbardziej podły sposób.

Ogólnonarodowe przekupstwo świadczeniami, rozdawanie wirtualnych, bezprawnych czeków bez pokrycia i agresja na ludzi, którzy masakrowani masowo kłamstwami nie mają możliwości na skuteczną ochronę, odkłamanie podłych oszczerstw i stawiania przed sądem całych grup PiS-owskich drani i karłów moralnego dna.

Silny poparciem obywatelskim Rafał Trzaskowski w rzeczywistości był osamotniony. Nie miał swojej telewizji, wysoko opłacanych speców od wizerunku i gotowych na wszystko desperatów z obiecaną karierą w tle. Nie było prawników do natychmiastowej reakcji na zło zwolenników Dudy.

To była nierówna walka buraków z wypchanymi portfelami z niezorganizowanymi obywatelami skażonymi nadmiarem taktu i kultury. Oni w nas oszczerstwem puszczonym totalnie na całą Polskę przez wszystkie komunikatory wspierane trollami, a my im w odzewie wierszem i piosenką publikowaną na Facebooku.

Oni w Trzaskowskiego, że nie jest Polakiem i organizuje LGBT, a my krytykujemy ich postępowanie, że tak się nie godzi. Oni totalnym przekazem, inicjatywą bez zahamować, zaangażowanymi milionami złotych, a my do nich, że będą siedzieć, bo łamią prawo. A wszystko to po tym, jak zwolnili oni swoich decydentów z odpowiedzialności za korupcyjne decyzje i złodziejstwo pod pozorem walki z pandemią.

Zdumiewające, jak daleko PiS wyprowadził nas od prawdy, szacunku do drugiego człowieka, przyzwoitości, współdziałania i solidarności narodowej. Nawet wiarę zaangażował do obrony swoich partyjnych interesów. To skandal, że wciąż w tym błocie się taplamy. Jednak to, że połowa Polaków powiedziała dość tej ideologii zła, napawa umiarkowanym optymizmem.

Przegrała Polska, bo ludzie dobrej woli nic nie robili, bo udawali, że nic się w demokratycznym kraju nie da zepsuć, bo przecież nie ma tu Rosjan i Niemców, Jałty i Teheranu, a my należymy do UE i NATO. Jednak Polska przegrała z totalitaryzmem prymitywizmu, podanym przez aktywne siły chamstwa. Subtelnością i delikatnością ich się nie zwalczy.

Kluczowa jest jednak powszechna świadomość i chęć zmiany, a tu jesteśmy na dobrej drodze. Widzę tę chęć zmian jedynie po naszej stronie. Jestem, więc przekonany, że wyselekcjonowany lider, jeśli tylko dostanie solidne wsparcie od całej opozycji, bez oglądania się na interesy małych grup i partii, poprzez inicjatywę, wręcz entuzjazm oraz wiarę w przyszłość może nas wyzwolić od tej stęchłej, brunatnej i przestępczej ideologii PiS-u.

Demokratyczna Polska przyszłości została oszukana, bo nie przegrała w uczciwej walce. Dla mnie kłamstwo i fekalia nie będą pachnieć od jutra, a ludzie, którzy sieją nienawiść, dalej będą tylko psychopatycznymi burakami idiotów, wspieranych przez ideologię wiary w pedofilską przyszłość Kościoła nienawiści i śmierci, którym ani myślę się podporządkować. Marionetka nigdy nie będzie mężem stanu, a rząd obłudy i oszustwa przyszłością narodu. Poczekam, więc na olśnienie parafialnej ciemnoty, gotowy do walki o prawdę i przyzwoitość, a nie na perfumowanie narodowego smrodu.

Odpowiedzią na totalne kłamstwo musi być tylko totalna prawda, a nie strach i pytanie, czy można się odezwać.

Adam Mazguła

Książka "Adam Mazguła - Żołnierz gorszego sortu" dostępna w księgarniach na terenie całej Polski i w systemie sprzedaży internetowej.

Dystrybutorem książki jest Ateneum

Na terenie Wielkiej Brytanii książkę można kupić po złożeniu zamówienia TUTAJ >>>

Opracowanie: Darek Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    „Mąż Kaczyńskiego” – Oficer WSI w liście do Zbigniewa Stonogi

  2. 2

    Zemsta byłych funkcjonariuszy SB. Chcą opublikować listę homoseksualistów z PiS

  3. 3

    Ks. Stanisław Walczak do Kaczyńskiego: No cóż, już tatuś nas ostrzegał… A za mało lał cię po gołym tyłku!

  4. 4

    Ks. Stanisław Walczak: J. Kaczyński i abp. Jędraszewski cierpią na kompleks nicości

  5. 5

    Prof. Dudek o zwrocie orderu przez Zełenskiego. „Historia im tego nie wybaczy”