Szukaj w serwisie

×
27 sierpnia 2020

Adam Mazguła: Nie bądź obojętny!

Adam Mazguła

Adam Mazguła

Prominentny polityk PiS-u, senator Grzegorz Bierecki, w dniu 10.04.2019 r. ujawnił publicznie, rasistowskie cele tej partii: „I nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej”. Czy potępił te słowa albo odciął się od nich Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro…? Nie słyszałem. Zapytam wprost: Jak będziecie „oczyszczać Polskę”? Którzy Polacy są godni, a którzy nie, aby należeć do waszej wspólnoty narodowej?

 

Prominentny polityk PiS-u, senator Grzegorz Bierecki, w dniu 10.04.2019 r. w Białej Podlaskiej ujawnił publicznie, rasistowskie cele tej partii:

„I nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej”.

 

Czy potępił te słowa albo odciął się od nich Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro…? Nie słyszałem takich oświadczeń, chociaż czekam już 1,5 roku od tego wystąpienia. Jeżeli jednak Bierecki wypowiadał się w imieniu partii, a szef partii milczy, to znaczy, że Kaczyński chce być nowym dyktatorem nacjonalizmu i pasuje mu rola nowego Hitlera?

Panie Andrzeju Dudo, to Pan będzie segregował Polaków, czy Jarosław Kaczyński? Z. Ziobro jest od ochrony prawnej faszyzmu, to już wiemy.

Zapytam wprost: Jak będziecie „oczyszczać Polskę z ludzi”, będziecie wywozić na Syberię, gazować, rozstrzeliwać, palić w piecach krematoryjnych, czy macie jakiś nowy i nowoczesny pomysł?

Którzy Polacy są godni, a którzy nie, aby należeć do waszej wspólnoty narodowej?

Czy Ci, co nie przestrzegają Konstytucji, szczególnie artykułu (30) o niezbywalnej godności każdego człowieka, a przysięgali na nią i wzywali Boga do pomocy w jej przestrzeganiu, czyli tacy jak wy, są godni należeć do tej narodowej wspólnoty?

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA

ZASADY OGÓLNE

Art. 30.

Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

***

Jeżeli tak, to jaki dokument jest waszą konstytucją? Czy napisaliście już swój „Mein Kampf”, bo chciałbym się dowiedzieć, co mam zrobić, aby przeżyć wasze paranoiczne odloty od człowieczeństwa?

Dzisiaj, jak z rogu obfitości media podają przykłady, które „doprowadzą do oczyszczenia Polski z ludzi…”, których wskazuje Kaczyński, Duda, czy Ziobro.

Wynika z tego, że faszyzm w Polsce już zakorzenił się w przestrzeni publicznej, wśród liderów partii rządzących i w kościele. Rozpoczęły się łapanki uliczne policji i patroli milicji religijnej żołnierzy Chrystusa. Agresja partyjna propagandy kłamstwa mediów rządowych przekracza kolejne bariery ścieku i emitują już tylko skondensowany smród.

Na to wszystko patrzymy my, zdegustowani, nieaktywni, obrażeni na cały świat, trochę przestraszeni, ale niezdolni do sprzeciwu – czekamy, aż pogoni tę brunatną zarazę ktoś inny.

Na wszelki wypadek szanujemy swoich oprawców, bo jeszcze nie wywlekli nas z domu.

Nazywamy ich z szacunkiem, bo biją, ale jeszcze nie nas.

Czytamy ich gazety, bo tyle tam sensacji, ale nie na nasz temat.

Przyprowadzamy swoje malutkie dzieciaczki do kościoła, bo wierzymy, że nasz ksiądz jest inny i nie jest pedofilem ani gejem, bo szczuje na LGBT. Składamy ręce modlitewnie do Boga, jak oficerowie w Katyniu, bo tak łatwo jest założyć na nie kajdany lub drut kolczasty.

Reszta wydarzy się sama.

Marian Turski, który przeżył piekło nazizmu przestrzegał: Jeżeli będziecie obojętni, jakieś Auschwitz spadnie Wam z nieba.

Adam Mazguła

Ps.

Jedynie Joachim Brudziński określił, że to głupia wypowiedź. Nie wiadomo, czy ze względu na treść, czas wystąpienia, a może, dlatego, że ujawnił prawdziwe cele partii.

Sam Bierecki, współtwórca SKOK-ów i kreator wyprowadzania pieniędzy na zagraniczne konta partii wyjaśniał, tylko dla prawicowych mediów, że chodziło mu o katastrofę smoleńską i „kierując się chrześcijańskimi zasadami” przeprasza za „medialną historię”.

Kompletnie nie rozumiem, jak można połączyć te dwie myśli o „oczyszczaniu Polski z ludzi” niegodnych, z katastrofą smoleńską. Ale niech to już będzie ich wewnętrzna tajemnica.

Lubisz nasze artykuły? Podoba Ci się to co publikujemy? Polub nas na Facebooku >>

Książka "Adam Mazguła - Żołnierz gorszego sortu" dostępna w systemie sprzedaży internetowej.

Na terenie Wielkiej Brytanii książkę można kupić po złożeniu zamówienia TUTAJ >>>Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze


Czytaj więcej o: 
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Wszystko o ciasteczkach.

Akceptuję