Krzysztof Skiba: Wyrokim sądu głowa państwa uzyskała sądowy status debila

Nazwał prezydenta "debilem". Sąd Apelacyjny utrzymał wyrok z pierwszej instancji w głośnej sprawie pisarza Jakuba Żulczyka. Uznał, że artysta nie popełnił przestępstwa, nazywając prezydenta Andrzeja Dudę "debilem". Wyrok jest prawomocny.
Czas czytania: 2 min
Andrzej Duda
Andrzej Duda. Obchody Święta Wojska Polskiego 2022. Fot. screenshot / youtube, prezydent.pl


Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba

Wyrokiem sądu pisarz Jakub Żulczyk nie musi przepraszać prezydenta Dudę za nazwanie go debilem. Sąd uznał, że debil to określenie w stosunku do pana Dudy nie tylko trafne, ale też w pełni uzasadnione. Według obserwatorów życia politycznego sądowo potwierdzone pasowanie Andrzeja Dudy na debila, biorąc pod uwagę osiągnięcia prezydenckie jest rodzajem wyjątkowego i zasłużonego awansu. Prezydentowi gratulujemy więc takiego wyróżnienia, mając nadzieję na kolejne owocne aktywności i sukcesy w rankingu osób szczycących się mianem debil

CHWILA DLA DEBILA

Wyrokiem sądu pisarz Jakub Żulczyk nie musi przepraszać prezydenta Dudę za nazwanie go debilem. Sąd uznał, że debil to określenie w stosunku do pana Dudy nie tylko trafne, ale też w pełni uzasadnione.

To pierwszy taki przypadek w historii Polski, gdy osoba pełniącą funkcję głowy państwa uzyskała sądowy status debila. Trafiali się nam prezydenci alkoholicy, bufoni, zarozumialcy czy sztywniacy. Teraz mamy okaz niezwykle rzadko występujący w przyrodzie, osobowość wyjątkową, czyli debila z doktoratem.

Według obserwatorów życia politycznego sądowo potwierdzone pasowanie Andrzeja Dudy na debila, biorąc pod uwagę osiągnięcia prezydenckie jest rodzajem wyjątkowego i zasłużonego awansu.

Prezydentowi gratulujemy więc takiego wyróżnienia, mając nadzieję na kolejne owocne aktywności i sukcesy w rankingu osób szczycących się mianem debili. Uśmiechy prezydenckie, miny, powiedzonka, grymasy, rapowanie o cieniu mgły, totalny brak samodzielności i ogólna postawa, katapultują rezydenta pałacu prezydenckiego do grona radosnych wybrańców, szczęśliwych z beztroskiego życia pod żyrandolem. Naród jest z Panem panie prezydencie i cieszy się z pańskiego sądowego wyróżnienia.

Krzysztof Skiba

Opracowanie: Darek Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Dariusz Stokwiszewski: Sto dni nadziei

  2. 2

    Sny, które przychodzą przed śmiercią. Lekarze mówią, że nie są przypadkowe

  3. 3

    Adam Mazguła: Kochamy miłością prezesa

  4. 4

    Hierarchia aktów prawnych w Polsce

  5. 5

    Nawrocki chce referendum. Mazguła proponuje pytanie, które odwraca całą grę