Szukaj w serwisie

×
28 stycznia 2023

Adam Mazguła: Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze policji władza wykorzystuje Was do działań wątpliwych prawnie

Adam Mazguła

Adam Mazguła

Dziś na porządku dziennym jest kompromitowanie mundurowych poprzez pilnowanie pomników, kradzieże wieńców, spisywanie demonstrujących, zatrzymywanie ich, obsesję miesięcznic, zaglądanie do okien opozycji z wysięgnika, pilnowanie domu kacyka partyjnego, wywożenie nastolatek na przesłuchanie do lasu, lecące konfetti ze śmigłowca na policyjnych kacyków. Tak PiS-bandyci kompromitują policję, a część z Was poczuła się w tej bezkarności świetnie, bo taka władza uliczna smakuje. Zwłaszcza, gdy w cywilu niczym nie można się wyróżnić.

Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze policji,

W państwie demokratycznym władza nie jest partyjnym właścicielem obywateli. To dyktatura pokazuje życiowe wzorce swojego nikczemnego lidera i wymusza jego pożądane zachowanie w całym społeczeństwie.

Tam, gdzie obowiązuje Konstytucja przyjęta w drodze referendum przez cały naród, władza spełnia służebną funkcję wobec obywateli. W takim państwie ten, kto nosi mundur, jest na służbie.

Jeśli nosicie na nim polskie oznaczenia, to znaczy, że służycie Rzeczypospolitej Polskiej, a właściwie narodowi polskiemu. Wtedy służycie wszystkim obywatelom zamieszkującym nasz kraj, takim, jakimi są, ze swoim językiem, historią, kulturą, nauką.

Służycie Polakom obdarzonym swoją dumą narodową, uznanymi bohaterami, ale i tym, którzy obnoszą się ze swoimi wadami i przywarami, z których nie koniecznie jesteśmy dumni. Całemu narodowi, niskim i wysokim, kobietom i dzieciom, katolikom, prawosławnym czy niewierzącym, niezależnie od preferencji seksualnych i światopoglądu.

Wszystkim Polakom, a nie tylko tym, których wskaże jakiś partyjny kacyk. Wszystkim Polakom, a nie jakiejś jednej okupującej demokrację partii zakłamanych korupcyjnych patologicznych łajdaków.

Funkcjonariusze,

Szczęśliwy czas pokoju spowodował, że tylko ludzie starsi rozumieją zagrożenia płynące ze zmieniającej się sytuacji w świecie. Rodzą się nowe reżimy, które odpowiednio obudowane propagandą zyskują poparcie społeczne.

Przypomnę, że faszyzm, czy stalinizm, zanim stały się ludobójcze, były akceptowane przez wyborców, a ich ideolodzy, zanim wymordowali miliony ludzi, zostali wybrani demokratycznie do władzy państwowej.

Dzisiaj ludobójstwo rosyjskie pustoszy ukraińską ziemię. Sieje zniszczenie, wywózki dzieci, rozbijanie rodzin, tortury, niewolę, kalectwo i śmierć. Tymczasem PiS-władza w Polsce organizowała zwolenników Putina w Europie i organizowała konferencje jego poparcia. Nawet, jeśli się tego wypierają, to rozbijają jedność europejską i atakują przede wszystkim Niemcy i Unię Europejską.

Jest oczywiste, że Wasze zaangażowanie w służbę jest teraz bardzo potrzebne, a nawet niezbędne.

Problem jest jednak w tym, że wyprowadza się Was na ulice nie w obronie społeczeństwa, któremu powinniście służyć. PiS-władza chce Was skompromitować, abyście nie mieli innego wyjścia, tylko bronić bezkarnego partyjnego złodziejstwa, zadłużania obywateli i oszustwa.

Władza wykorzystuje Was do działań wątpliwych prawnie, a część z Was poczuła zadowolenie z opresyjnych działań w stosunku do społeczeństwa. Cieszy ich bezkarna przemoc wobec pokojowo protestujących w obronie swoich konstytucyjnych praw, szczególnie kobiet, osób LGBT i z niepełnosprawnością, niezależnych sędziów, wolnych mediów, europejskich entuzjastów, ludzi kultury, nauczycieli i lekarzy, uchodźców z Afganistanu czy Iraku.

Nie bez powodu kieruje Wami z woli partii minister-przestępca partyjnych interesów. To on utrzymuje na stanowisku Waszego komendanta organizatora przestępstw ulicznych, miłośnika faszyzmu i bezkarności władzy Jarosława Szymczyka. Każdy, kto jak on, przemyciłby przez granicę nierejestrowaną broń, która mogła służyć do prowokacji i terroru, odpalił granatnik, zniszczył komisariat i zacierał ślady swojego przestępstwa, nie wyszedłby z więzienia do końca swoich dni. Tymczasem brat bezkarnego gangstera dalej kompromituje policję i ma status poszkodowanego, bo kompromitowane policji jest w interesie PiS-partii.

To dlatego władza broni bezkarności tych, co za pomocą tortur, podłączając do genitaliów paralizator, pozbawili w łazience komisariatu życia niewinnego człowieka. Władza broni policyjnych morderców na wielu ulicach polskich miast. Broni tak skutecznie, że nawet oficjalnemu mordercy publicznemu Pawła Adamowicza nie postawiono do tej pory zarzutów, bo mordował w interesie PiS-władzy.

Dziś na porządku dziennym jest kompromitowanie mundurowych poprzez pilnowanie pomników przez 40 policjantów i kradzieże przez mundurowych niesłusznych politycznie wieńców. Masowy proceder bezprawnego spisywania pokojowo i zgodnie z prawem demonstrujących obywateli, a nawet zatrzymywanie ich, wywożenie do lasu, to kolejny przykład bezprawia policji. Obsesja miesięcznic, zaglądanie do okien opozycji z wysięgnika, zabór mienia protestującym, pilnowanie domu kacyka partyjnego przez 2,5 tys. uzbrojonych po zęby policjantów i 84 pojazdy, to dopiero pokaz ogłupiania policjantów. Wszechobecne podsłuchy, szkalowanie obywateli, wywożenie nastolatek na przesłuchanie do lasu, lecące konfetti ze śmigłowca na policyjnych kacyków, to duma tej PiS-policji. Nawet, jeśli chcesz zostać oficerem policji to najłatwiej poprzez używanie pałki teleskopowej w stosunku do kobiet i oblewanie ich gazem pieprzowym.

Znamienny jest przykład z Nysy, kiedy policjanci ukarali PiS-kacyka za parkowanie na pasach. Okazało się, że od lat nie miał prawa jazdy i był w tym czasie 13 razy kontrolowany przez policję i dalej jeździł. I co się stało? Za gorliwość, to policjanci wylecieli ze służby za sprawą zemsty kolejnego policyjnego bandyty w mundurze na szczytach władzy.

Tak PiS-bandyci kompromitują policję, a część z Was poczuła się w tej bezkarności świetnie, bo taka władza uliczna smakuje. Zwłaszcza wtedy, gdy w cywilu niczym nie mogłeś się wyróżnić.

Filmy i zdjęcia brutalnych, antyspołecznych i antypolskich interwencji policji są tak drastyczne, że te, ze stanu wojennego lat osiemdziesiątych i wszystkich protestów czasu PRL wydają się tylko zapowiedzią brutalnej władzy, która nastąpiła teraz.

Wysyp takich przykładów powoduje szok społeczny i pytanie:

Komu służycie, jeśli nie nam, społeczeństwu?

Nielegalnemu i niekonstytucyjnemu władcy Polski Jarosławowi Kaczyńskiemu, przestępcy generalnemu kraju Zbigniewowi Ziobro, przestępcy Mariuszowi Kamińskiemu, czy może partyjnemu generałowi bezprawia policji Jarosławowi Szymczykowi?

Policja współdziała z nazistami oraz rycerzami, wojownikami Chrystusa, organizacjami katolickiego bezprawia, a lokalni działacze PiS i Ordo Iuris kierują komisariatami jak swoją agenturą.

To, na czym polega przestrzeganie prawa, kto musi, a kto nie?

Czy jest jakiś katalog posortowanych ludzi i policja wie, co ma, od kogo wymagać, kto może nie przestrzegać prawa, a kto ma być traktowany ze szczególną opresyjnością?

Dzisiaj ulica skanduje: „Policjancie, oddaj orła, przypnij kaczkę”, „oddaj mundur, przeproś matkę”, „PiS-ZOMO, milicja”, „faszyści, policja, jedna koalicja”.

Czy nie widzicie, że PiS władza Kaczyńskiego dąży do całkowitego uzależnienia Was od partii i używa do tego Waszych słabości, a czasem nawet nadgorliwej chęci przypodobania się bandytyzmowi?

Ci, którzy wysyłają Was na ulice dla represji obywateli, z którymi władza nie chce rozmawiać, są oprawcami Polaków.

Jednak i Wy wykonując ich represyjne rozkazy, stajecie się takimi samymi oprawcami.

Czy jesteście pewni, że za to działanie nie będziecie osądzeni i skazani?

Jarosław Kaczyński, który faktycznie w sposób nieograniczony rządzi Polską, stwierdził, że raz zdobytej władzy nie odda nigdy, chyba że jako trupa wyniesie się go z gabinetu.

Koleżanki i Koledzy mundurowi,

żyjemy w trudnym czasie, po którym nic już nie będzie takie same. Na szczęście, wielu z Was nie ulega przestępczym działaniom PiS-władzy.

Wiedzą dokładnie, że nie da się żyć inaczej jak w zgodzie społecznej i zgodnie z prawem.

Służycie pokojowi w kraju, a więc współpracy, wzajemnemu zrozumieniu, a nie partyjnym podziałom i budowaniu barykad nienawiści.

Nie jesteście ramieniem partyjnej represji reżimu, ale od troski o każdego obywatela Rzeczpospolitej.

Każdy funkcjonariusz poprzez służbę w mundurze z narodowymi symbolami państwa służy Rzeczpospolitej Polskiej i stoi na straży jej Konstytucji.

Każdy, kto łamie konstytucyjne zapisy, kto publicznie ubliża narodowi Polskiemu i obala jej porządek prawny, jest wrogiem Polski.

Powinien on być traktowany jak wróg naszej państwowości.

Dzisiaj, wszyscy, którzy noszą polskie mundury, powinni się zastanowić, komu służycie, jeśli nie społeczeństwu?

Czy nie powinniście zamienić te mundury na łachy najemników partyjnych?

Wtedy zdejmijcie orzełki ze swoich czapek i plakietki polskiego państwa. Tak jak chętnie wkładacie kominiarki, usuwacie nazwiska i identyfikatory służby ze swoich mundurów ze wstydu i ucieczką przed rozpoznaniem Waszych podłych działań.

Koleżanki i Koledzy,

PiS-władza zmienia ordynację wyborczą, szykuje ustawę o stanie wyjątkowym, zabierając wszystkie, powtarzam, wszystkie prawa obywatelom. Nawet prawo do własności. Widać, że, jak na Białorusi. W wypadku przegranych wyborów PiS dla utrzymania swojej bezkarnej władzy szykuje rozlew polskiej krwi przy Waszym udziale. Tymczasem chce Was skompromitować, odciąć od społeczeństwa obywatelskiego, abyście tylko w symbiozie z PiS-reżimem widzieli swoja przyszłość.

Wzywam Was do obrony naszej Konstytucji i do służby społeczeństwu państwa obywatelskiego. Tu i teraz. Poprzez przestrzegania prawa i służby społeczeństwu, takim, jakie ono jest, a nie bezczelnym i bezkarnym partyjnym kacykom.

Wzywam Was, do odrzucenia antypolskiej zdrady, dyktatury współczesnej Targowicy Jarosława Kaczyńskiego.

Bądźcie uczciwymi Polakami, a nie partyjnymi łajdakami! Tego Wam i sobie z całego serca życzę.

Adam Mazguła

 

Książka "Adam Mazguła - Żołnierz gorszego sortu" dostępna w systemie sprzedaży internetowej.

Książkę można kupić po złożeniu zamówienia TUTAJ >>>Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze


Czytaj więcej o: 
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Wszystko o ciasteczkach.

Akceptuję