Lloyds Bank zapowiada likwidację ponad 200 oddziałów

Czas czytania: 1 min

Grupa Bankowa Lloyds, właśnie ogłosiła, że zaraz po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE, zamierza zamknąć ponad 200 oddziałów oraz zwolnić prawie 3 tysiące pracowników.

lloyds

Bank wydał powyższe oświadczenie wraz z wynikami za pierwsze półrocze bierząceko roku, w którym odnotowano ponad dwukrotne zyski ustawowe.

"Biorąc pod uwagę niepewność związaną z Brexitem, jest zbyt wcześnie, aby określić wpływ sytuacji na politykę długoterminową naszego banku".

Łączna liczba miejsc pracy wyniesie 12 tysięcy do końca przyszłego roku. W związku z Brexitem, Lloyds chce zlikwidować ponad 200 oddziałów Banku na terenie UK.

Rob MacGregor (national officer at union Unite) powiedział "istnieje realne niebezpieczeństwo, iż obsługa klienta bardzo ucierpi na tych zmianach, głównie z powodu utrudnionego dostępu do usług bankowych"

Opracowanie: Anna Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Ks. Wojciech Lemański do Ministra Zdrowia: Człowieku nie brnij w to bagno!

  2. 2

    „Zrobił z siebie idiotę”. Czarzasty rozlicza Nawrockiego po klęsce Orbána

  3. 3

    Nawrocki nie spotka się z Macronem. Pałac oskarża Tuska, rząd zaprzecza

  4. 4

    Krzysztof Skiba: Rosyjskie fejki

  5. 5

    Dariusz Stokwiszewski: Mr Frans Timmermans – Vice President of the European Commission