LEGO „Yellow Submarine” dla wielbicieli The Beatles
All together now! Yellow Submarine w wersji LEGO, to niewątpliwa gratka dla wszystkich miłośników The Beatles. Już 1 listopada 2016, do sklepów na całym świecie, trafi najnowszy zestaw klocków LEGO, który powstał w hołdzie dla najlepszego zespołu na świecie.

Rekomendowana cena zestawu, składającego się z 550 klocków, przedstawiających postaci Johna, Ringo, Paula i Georga, żółtą łódź, morskiego potwora czy rybaka - to 49 funtów/ 59 euro.

Oficjalny opis nowego zestawu klocków brzmi:
„Wybierz się w surrealistyczną podróż po morzach, wraz z zestawem LEGO Yellow Submarine, nawiązującym do kultowego musicalu fantasy inspirowanego przez The Beatles. Zestaw LEGO Yellow Submarine oferuje mnóstwo ciekawych, oryginalnych elementów, w tym figurki Johna, Paula, Georgea i Ringo.

Kevin Szeto, autor i pomysłodawca zestawu, w udzielonym wywiadzie powiedział "jako muzyk amator i autor piosenek, zawsze byłem mocno związany z muzyką The Beatles. Stworzenie zestawu Yellow Submarine, pokazuje moje przywiązanie do zespołu oraz pozwala na oddanie hołdu ich twórczości. Klocki Yellow Submarine są jasne, kolorowe i zabawne. Na pewno przyniosą mnóstwo radości wszystkim którzy zdecydują się je kupić."
Anna Frach, TheFad.pl
Opracowanie: Anna Frach
Najczęściej czytane
-
1
Pisarka Maria Nurowska, opublikowała listę członków PiS którzy należeli do PZPR
-
2
Adam Mazguła: Panie Błaszczak – proszę zbudować sobie ławkę niepodległości, celę wolności, pałkę dialogu, proszę kupić karabin pokoju ale za swoje
-
3
Adam Mazguła do Jarosława Kaczyńskiego: Wiem że szykuje pan Stan Wyjątkowy
-
4
Kto jest kim w rodzinie – stopnie pokrewieństwa
-
5
Dieta MIND sprzyja odchudzaniu i wspiera pracę mózgu. Co jeść, a czego unikać?