Stefan Niesiołowski: Nie łudźmy się, jeszcze kilka dni i rozleje się fala nienawiści

Nie łudźmy się, jeszcze kilka dni i rozleje się fala pisowskiej nienawiści. Myślę, że dotrwają najwyżej do pogrzebu, a potem powtórka ze spektakli smoleńskich
Czas czytania: 2 min
Fot. Ola Gatner / Twitter ‏ @OlaGatner

Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski

Nie łudźmy się, jeszcze kilka dni i rozleje się fala pisowskiej nienawiści. Myślę, że dotrwają najwyżej do pogrzebu, a potem powtórka ze spektakli smoleńskich

Trwają ciche dni PiS-u i tylko sporadycznie, nie do końca obliczalni pisowcy znaleźli winnych: Tuska i Owsiaka.

Mamy popisy chamstwa, podłości i radości ze śmierci m.in. ksiądz Dunin-Borkowski i jacyś szaleńcy.

Nieobecność Kaczyńskiego podczas minuty ciszy to najpewniej też nienawiść. Reakcja Kościoła słaba i obłudna. Zachowanie Głódzia, który opluwał Prezydenta Adamowicza w kampanii, ma charakter prowokacji, Jędraszewski nie wiadomo bardziej głupi czy podły. Rydzyk siedzi jak szczur pod miotłą i czeka na swój dzień.

Nie łudźmy się, jeszcze kilka dni i rozleje się fala pisowskiej nienawiści. Myślę, że dotrwają najwyżej do pogrzebu, a potem powtórka ze spektakli smoleńskich

Czekanie na przyzwoitość, honor, szacunek dla innych ze strony PiS-u - to czekanie, aż piekło zamarznie.

 

Stefan Niesiołowski

 

Opracowanie: Darek Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Urodzinowy kabaret u Trumpa. Kto wyskoczy z tortu?

  2. 2

    Człowiek jako wersja przejściowa. Niepokojąca wizja przyszłości Elona Muska

  3. 3

    Ciągle krytykujesz innych? To może mówić więcej o tobie niż o nich

  4. 4

    Prawo jazdy po 65. roku życia. UE zmienia przepisy

  5. 5

    Polska ma zapłacić Pfizerowi ponad 5,6 mld zł i odebrać 64 mln dawek szczepionek