Halloweenowy konkurs grupy ”Mieszkamy w Londynie” i portalu ”Thefad.pl” rozwiązany!
Kilka dni temu, wraz z prężnie działająca na Facebooku - grupą ''Mieszkamy w Londynie'', ogłosiliśmy konkurs na najlepsze halloweenowe zdjęcie.
Zdjęcie miało przedstawiać samodzielnie wykonaną pracę, związaną ze świętem Halloween - potrawę, lampion z dyni, dekorację czy wreszcie charakteryzację.
Pod konkursowym postem, już w zeszłym tygodniu zaczęły się pojawiać kolorowe fotki. Na podstawie waszych komentarzy oraz ''lajków'' pod zdjęciami - administratorzy grupy ''Mieszkamy w Londynie'' oraz przedstawiciel naszego portalu wybrali 2 zdjęcia - autorstwa dwóch uczestniczek konkursu.
Zdjęcia te, wraz z nazwiskami autorek zgodnie z obietnicą publikujemy i przedstawiamy Wam na naszym portalu TheFad.pl. Zwyciężczyniom gratulujemy. Jeśli macie pomysł na fajny artykuł, możecie liczyć na naszą współpracę. Prosimy o kontakt na adres mailowy ( info@thefad.co.uk).
A oto zwycięskie zdjęcia:
Autor - Magda Lena Teklak - 2 dynie. Pięknie wydrążone dynie, ozdobione liśćmi bazylii.

Autor - Anna Jonnson. Jak widać na zdjęciu, dynia to nie jedyne dzieło kreatywnej autorki. Ciasteczkowe duszki i krwawiące paluchy w tle pokazują duże zaangażowanie Pani Anny w przygotowanie halloweenowej imprezy.

Opracowanie: Darek Frach
Najczęściej czytane
-
1
Krzysztof Skiba: Rosyjskie fejki
-
2
„Zrobił z siebie idiotę”. Czarzasty rozlicza Nawrockiego po klęsce Orbána
-
3
Nawrocki nie spotka się z Macronem. Pałac oskarża Tuska, rząd zaprzecza
-
4
Katarzyna Lubnauer: Drodzy Sąsiedzi, Przyjaciele, Obywatele… Podajcie dalej ten tekst, by dotarł do jak największej liczby osób
-
5
Komputer z którego administrowano setki stron, które publikowały dziesiątki tysięcy rasistowskich wpisów – znajdował się w polskim Ministerstwie Sprawiedliwości!