Nie takiej reakcji spodziewała się Beata Szydło pod swoim wpisem na Tweeterze

Czas czytania: 1 min

Wczorajsze uroczystości z okazji 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, wprawiły w zachwyt premier Beatę Szydło. Do tego stopnia, że w późnych godzinach nocnych postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z użytkownikami Tweetera. Co napisała? Otóż w sumie nic strasznego "Czy jest coś wspanialszego niż #Polska" ? - zapytała.

Zapewne spodziewała się milionów polubień, serdecznych komentarzy, wyrazów poparcia...

Jakże musiała być zdziwiona, gdy w odpowiedzi na jej pytanie otrzymała falę krytyki i sugestii że Polska lepsza byłaby bez PiSu.

 

(af) TheFad.pl

 

Opracowanie: Anna Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Skąd w Wiekiej Brytanii wzięli się Hindusi?

  2. 2

    Samochód elektryczny z drugiej ręki?

  3. 3

    Sportowe samochody: czy muszą być bardzo drogie?

  4. 4

    Radek Wiśniewski: Kronika gniewu. Jeszcze będziemy potęgą? – Ja się prawie dałem nabrać, wiecie?

  5. 5

    Jak dużo wiesz o Londynie? Rozwiąż quiz