6 kwietnia 2018
Maria Nurowska: Kogo najbardziej nie lubię w PiSie
Czas czytania: 2 min

Maria Nurowska
Prezes jest ruiną człowieka, prędzej czy później pociągnie to towarzystwo w przepaść. Oczywiście wolałabym, aby to było prędzej....
Właśnie sobie myślałam, czy jest w pisie lub otoczeniu pisu chociaż jedna osoba, którą mogłabym polubić i odpowiedz była negatywna. A kogo najbardziej nie lubię.
- Ziobro, wiadomo
- Czarnecki, wiadomo
- Prokurator stanu wojennego, skurwysyn
- Pani rzecznik PiS-u, jak z gabinetu Figur Woskowych,
- Terlecki, straszy mnie swoim wyglądem
- Gowin, godzien najwyższej pogardy...
A Prezes? Prezes jest ruiną człowieka, prędzej czy później pociągnie to towarzystwo w przepaść. Oczywiście wolałabym, aby to było prędzej....
Maria Nurowska
Opracowanie: Anna Frach
Najczęściej czytane
-
1
Ks. Stanisław Walczak do Kaczyńskiego: No cóż, już tatuś nas ostrzegał… A za mało lał cię po gołym tyłku!
-
2
Mundial 2026 – terminarz, wyniki, grupy i tabele
-
3
Prof. Dudek o zwrocie orderu przez Zełenskiego. „Historia im tego nie wybaczy”
-
4
Krzysztof Skiba o ataku na Magdalenę Ogórek – „Ponury teatrzyk TVP”
-
5
Pasożyt, który zjada ludzkie ciało. Potwierdzono pierwszy przypadek w USA
