Krzysztof Skiba: Mam wrażenie że w Polsce Bóg wyprowadził się z kościoła

Czas czytania: 1 min

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba

Bóg nie lubi zapachu siarki

 

Mam wrażenie, że w Polsce Bóg wyprowadził się z kościoła odkąd kościół stał się siedzibą pewnej partii.

Bóg mieszka sobie w takich ludziach jak Janina Ochojska, Anna Dymna czy Jurek Owsiak, w wolontariuszach Szlachetnej Paczki, Wielkiej Orkiestry i innych aktywistach akcji charytatywnych, w we wszystkich tych, którzy po prostu mają serce.

Bóg mieszka sobie w książkach księdza Tischnera czy księdza Kaczkowskiego.

Unika miejsc, w których pojawiają się ksenofob Międlar, hodowca danieli Głódź czy milioner Rydzyk. Po prostu nie lubi zapachu siarki. :)

Krzysztof Skiba

Opracowanie: Anna Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Urodzinowy kabaret u Trumpa. Kto wyskoczy z tortu?

  2. 2

    Człowiek jako wersja przejściowa. Niepokojąca wizja przyszłości Elona Muska

  3. 3

    Ciągle krytykujesz innych? To może mówić więcej o tobie niż o nich

  4. 4

    Prawo jazdy po 65. roku życia. UE zmienia przepisy

  5. 5

    Polska ma zapłacić Pfizerowi ponad 5,6 mld zł i odebrać 64 mln dawek szczepionek