Tak dla odmiany, garść cytatów na mój temat z portali nazywających siebie prawicowymi. Czy niektórzy przedstawiciele tzw. “dobrej zmiany” potrafią »
Oświadczenie z prośbą o jak najszersze rozpowszechnianie Kandyduję do Sądu Najwyższego. Moje motywy: 1. Nie zostanę sędzią SN. Po pierwsze »
4.9069 zł
Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać. Kliknij NIE, aby opuścić stronę