Niesamowite zdjęcia zrobione z okna samolotu
Dla wielu z nas lot samolotem to męcząca i pełna dyskomfortu podróż, prawdziwa droga przez mękę. Każde miejsce czy przy oknie, czy przy przejściu jest ciasne, a po dłuższej chwili lotu i tak okazuje się złym wyborem.
Mogłoby się wydawać, że niewielkie okno w samolocie ogranicza możliwości oglądania tego, co na zewnątrz. Wielu podróżujących samolotami uważa, że poza chmurami i tak niczego ciekawego na zewnątrz nie można zobaczyć. Najczęściej tak właśnie jest, jednak niemal każda podróż samolotem gwarantuje zapierające dech widoki, które zapamiętamy i które na pewno warto uwiecznić na zdjęciach.
Bez względu więc na czas trwania lotu i nie daj boże upierdliwego współpasażera wybierajcie miejsce przy oknie. Dla czego? Przekonajcie się sami i nie zapomnijcie trzymać przy sobie aparatu fotograficznego, bądź kamery.












Opracowanie: Darek Frach
Najczęściej czytane
-
1
Ks. Stanisław Walczak do Kaczyńskiego: No cóż, już tatuś nas ostrzegał… A za mało lał cię po gołym tyłku!
-
2
Prof. Dudek o zwrocie orderu przez Zełenskiego. „Historia im tego nie wybaczy”
-
3
Mundial 2026 – terminarz, wyniki, grupy i tabele
-
4
Krzysztof Skiba o ataku na Magdalenę Ogórek – „Ponury teatrzyk TVP”
-
5
Pasożyt, który zjada ludzkie ciało. Potwierdzono pierwszy przypadek w USA