Niesamowite zdjęcia zrobione z okna samolotu
Dla wielu z nas lot samolotem to męcząca i pełna dyskomfortu podróż, prawdziwa droga przez mękę. Każde miejsce czy przy oknie, czy przy przejściu jest ciasne, a po dłuższej chwili lotu i tak okazuje się złym wyborem.
Mogłoby się wydawać, że niewielkie okno w samolocie ogranicza możliwości oglądania tego, co na zewnątrz. Wielu podróżujących samolotami uważa, że poza chmurami i tak niczego ciekawego na zewnątrz nie można zobaczyć. Najczęściej tak właśnie jest, jednak niemal każda podróż samolotem gwarantuje zapierające dech widoki, które zapamiętamy i które na pewno warto uwiecznić na zdjęciach.
Bez względu więc na czas trwania lotu i nie daj boże upierdliwego współpasażera wybierajcie miejsce przy oknie. Dla czego? Przekonajcie się sami i nie zapomnijcie trzymać przy sobie aparatu fotograficznego, bądź kamery.












Opracowanie: Darek Frach
Najczęściej czytane
-
1
Maja Chwalińska w finale French Open. Martwiła się o hotel, teraz gra o 2,8 mln euro
-
2
Czy Donald Tusk zmarnował swoją szansę na sukces?
-
3
Gabriela Lazarek do Andrzeja Dudy: Nie jest Pan i nigdy nie był żadnym prezydentem Polaków. Jest Pan kłamcą i krzywoprzysiężcą
-
4
Hierarchia aktów prawnych w Polsce
-
5
Sny, które przychodzą przed śmiercią. Lekarze mówią, że nie są przypadkowe