MUNDIAL 2026 Terminarz i wyniki Godziny meczów podawane według Twojej strefy czasowej.
GRUPA K KONIEC
Portugalia 5
Uzbekistan 0
GRUPA L KONIEC
Anglia 0
Ghana 0
GRUPA L KONIEC
Panama 0
Chorwacja 1
GRUPA K KONIEC
Kolumbia 1
DR Konga 0
GRUPA B KONIEC
Szwajcaria 2
Kanada 1
GRUPA B KONIEC
Bośnia i Hercegowina 3
Katar 1
GRUPA C KONIEC
Maroko 4
Haiti 2
GRUPA C KONIEC
Szkocja 0
Brazylia 3
GRUPA A KONIEC
Czechy 0
Meksyk 3
GRUPA A KONIEC
RPA 1
Korea Płd. 0
GRUPA E
Ekwador
Niemcy
GRUPA E
Curaçao
Wybrzeże Kości Słoniowej
GRUPA F
Tunezja
Holandia
GRUPA F
Japonia
Szwecja
GRUPA D
Turcja
USA
GRUPA D
Paragwaj
Australia
GRUPA I
Norwegia
Francja
GRUPA I
Senegal
Irak
GRUPA H
Urugwaj
Hiszpania
GRUPA H
Republika Zielonego Przylądka
Arabia Saudyjska
GRUPA G
Nowa Zelandia
Belgia
GRUPA G
Egipt
Iran
GRUPA L
Panama
Anglia
GRUPA L
Chorwacja
Ghana
GRUPA K
Kolumbia
Portugalia
GRUPA K
DR Konga
Uzbekistan
GRUPA J
Jordania
Argentyna
GRUPA J
Algieria
Austria
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/16 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału
1/8 finału

Maturzyści w liście do Nurowskiej: Jest Pani potrzebna młodym ludziom

Czas czytania: 2 min

Pisarka Maria Nurowska, która ma również ogromny wkład w walkę o polską demokrację, opublikowała na swoim facebookowym profilu, list jaki otrzymała od tegorocznych maturzystów, którym udzielała korepetycji.

 

Wrocław, 25 lipca 2018-07-25

Szanowna Pani Mario,

Jesteśmy grupą tegorocznych maturzystów, nasz kolega Adam uczestniczył w korepetycjach, które Pani udzielała i nas zainspirował.

Jesteśmy tym pokoleniem, na którym spoczywa obowiązek walki o wolną, demokratyczną i życzliwą dla wszystkich Polskę.

Pod Pani wpływem przejrzeliśmy na oczy i widzimy, jak bardzo partia rządząca z panem Jarosławem Kaczyńskim źle postępuje i oddala nas od Europy.

A my chcemy być europejczykami, poruszać się swobodnie po Europie i czuć się tam, jak w domu. Bo to jest nas wszystkich wspólny dom.

Troje z nas będzie studiowało w Wielkiej Brytanii, ale po studiach na pewno wrócimy, bo nasze miejsce jest w ojczyźnie.

Może pan Kaczyński w końcu zrozumie, że nie wolno odrywać Polski od Europy, bo to jest bardzo złe, działa na szkodę nas wszystkich.

Życzymy Pani wszystkiego najlepszego, napisania jeszcze dużo książek. Jest Pani bardzo, bardzo potrzebna młodym ludziom, którzy często czują się zagubieni, bo tyle złych rzeczy się dzieje teraz w Polsce, ludzie się podzielili, jakby byli z jakiegoś innego świata, a jest tylko jeden i musimy o niego dbać, bo innego nie będzie.

Pozdrawiamy z Wrocławia

Aśka, Ola, Zuza, Grażyna, Agnieszka, Baśka, Krystyna, Ula, Zośka, Adam, Olgierd, Zyga, Julek, Irek, Jerzy,Darek

Opracowanie: Anna Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Zemsta byłych funkcjonariuszy SB. Chcą opublikować listę homoseksualistów z PiS

  2. 2

    Kim jest Jacek Hoga: Ojciec 11 dzieci i kontrowersyjny doradca Mentzena?

  3. 3

    Węgry i Polska blokują unijny budżet. Już sama retoryka Warszawy jest oburzająca. Polski rząd bredzi o „zniewoleniu”

  4. 4

    Trump: „Błagała mnie o zdjęcie”. Meloni odpowiada: „Ani ja, ani Włochy nigdy nie błagamy”

  5. 5

    Mundial 2026 – terminarz, wyniki, grupy i tabele