Kukiz: Przykro, że pozycja prezydenta w „Uchu prezesa” jest bliska realiów. Siedzi i czeka przed drzwiami
- Ja próbowałem z prezydentem rozmawiać kilkakrotnie na początku kadencji Sejmu obecnej i po objęciu przez pana prezydenta Dudy urzędu. Niestety, przykro mi, bo to bardzo sympatyczny prezydent, natomiast jest mi ogromnie przykro i smutno, że rzeczywiście jego pozycja w "Uchu prezesa", w tym serialu jest bardzo bliska realiów. Siedzi i czeka przed drzwiami. - mówił w rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz.
Kukiz przestrzega przy tym Andrzeja Dudę, że jeśli nie pokaże swojej odrębności, to nie ma szans w kolejnych wyborach prezydenckich. W jego ocenie powinien on "Wejść do środka i powiedzieć: Panie prezesie, ale tak to chyba daleko nie zajedziemy." Powinien "Zapukać do drzwi pana prezesa i powiedzieć: Panie prezesa, zróbmy chociaż pozory tego rozdziału władz."
(df) thefad.pl / Źródło: RMF24
Opracowanie: Darek Frach
Najczęściej czytane
-
1
Skąd w Wiekiej Brytanii wzięli się Hindusi?
-
2
Sportowe samochody: czy muszą być bardzo drogie?
-
3
Radek Wiśniewski: Kronika gniewu. Jeszcze będziemy potęgą? – Ja się prawie dałem nabrać, wiecie?
-
4
Samochód elektryczny z drugiej ręki?
-
5
Nord Stream 2: Czy USA planują jego reaktywację? Niemcy alarmują o zagrożeniu