Patryk Vega udostępnił zwiastun filmu „Kobiety mafii” – mocny, bez cenzury

Czas czytania: 1 min

Patryk Vega zaprezentował zwiastun w wersji reżyserskiej, "bez cenzury" do swojego najnowszego filmu "Kobiety mafii".

Najnowsza prosukcja Patryka Vegi to kino pełne wulgaryzmów, niewybrednych dialogów, mocnych scen, przemocy i seksu.

W zwiastunie zobaczymy m.in. Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Bogusława Lindę, Olgę Bołądź, Sebastiana Fabijańskiego Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego.

Patryk Vega udostępnił zwiastun filmu "Kobiety mafii" - mocny, bez cenzury

Fot. screenshot 

Film "Kobiety mafii" inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, opowiada historię jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce z perspektywy kobiet, które towarzyszyły gangsterom i miały ogromny wpływ na przebieg zdarzeń.

Patryk Vega udostępnił zwiastun filmu "Kobiety mafii" - mocny, bez cenzury

Fot. screenshot

Patryk Vega jest jednym z najbardziej obiecujących reżyserów młodego pokolenia, jego kolejne filmy biją rekordy oglądalności. Ostatni film „Botoks” obejrzało ok. 2 miliony widzów i zadebiutował na 5. miejscu brytyjskiego box office’u.

 

"Kobiety mafii" do kin mają trafić na ekrany kin 23 lutego 2018 roku.

 

(df) thefad.pl

 

Opracowanie: Darek Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Wszędzie, byle nie w łóżku. Dlaczego coraz więcej par ucieka z sypialni?

  2. 2

    Sny, które przychodzą przed śmiercią. Lekarze mówią, że nie są przypadkowe

  3. 3

    Adam Mazguła: nielegalny dyktator

  4. 4

    Nowe taśmy Romanowskiego. Gmail, Signal i „Powrót Jedi”

  5. 5

    Ile godzin snu służy zdrowiu? Naukowcy sprawdzili dane 500 tys. osób