Jurek Owsiak złożył rezygnację z funkcji szefa fundacji i szefa zarządu WOŚP

Czas czytania: 1 min

Jerzy Owsiak zabrał głos po śmierci Pawła Adamowicza. - Składam rezygnację z funkcji prezesa fundacji WOŚP - zapowiedział.

 

Owsiak tłumaczył to postanowienie sytuacją, w jakiej znajduje się Polska. Jego zdaniem w naszej ojczyźnie jest „zbyt dużo nienawiści”. Zapowiedział jednak, że nie przestanie działać na rzecz WOŚP.

Jak dodał, dalej będzie pracował w firmie, ale nie będzie podejmował żadnych decyzji.

Jeśli mnie nie będzie, to może tym wszystkim szaleńcom będzie łatwiej - powiedział Owsiak.

Prezydent Gdańska był z nami i będzie z nami. Do końca świata i jeden dzień dłużej – dodał.

(af) thefad.pl

Opracowanie: Anna Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Skąd w Wiekiej Brytanii wzięli się Hindusi?

  2. 2

    Samochód elektryczny z drugiej ręki?

  3. 3

    Radek Wiśniewski: Kronika gniewu. Jeszcze będziemy potęgą? – Ja się prawie dałem nabrać, wiecie?

  4. 4

    Sportowe samochody: czy muszą być bardzo drogie?

  5. 5

    English in a Minute: To a T