Marcin Zegadło: Nie, proszę Państwa, to nie bandyci. To biedni chrześcijanie patrzą na Marsz Równości

Biedni chrześcijanie, pełni chrystusowej miłości do bliźniego przyglądają się w skupieniu, Marszowi Równości w Częstochowie.
Czas czytania: 2 min
Marsz równości Częstochowa 16-06-2019.

 

Być może jest tam Państwa sąsiad albo ktoś z rodziny. Być może jest tam czyjś brat, mąż, syn pani Halinki z warzywniaka.

Biedni chrześcijanie patrzą na Marsz Równości w Częstochowie, zatroskani o chrześcijańską tradycję i wartości. Biedni chrześcijanie, pełni chrystusowej miłości do bliźniego przyglądają się w skupieniu, Marszowi Równości w Częstochowie.

Swoją drogą, jestem ciekaw, który z tych gorliwych chrześcijan, katolików, obrońców czci Matki Przenajświętszej odmówił chociaż raz w życiu różaniec. Kto z biednych chrześcijan w zatroskaniu przyglądających się Marszowi Równości w Częstochowie był dzisiaj w kościele, kto z owych biednych chrześcijan potrafi zbudzony w środku nocy wyrecytować Credo, kto zna na wyrywki 10 Przykazań, a kto potrafi wyrecytować 5 Przykazań Kościelnych. Nie, proszę Państwa, to nie są zwykli bandyci. To biedni chrześcijanie patrzą na Marsz Równości w Częstochowie.

 

Marcin Zegadło

 

 

Opracowanie: Darek Frach

Link skopiowany

Powiązane

Najczęściej czytane

  1. 1

    Trump na Wyspach atakuje premier May za jej strategię brexitu i stwierdza, że „Johnson byłby świetnym premierem”

  2. 2

    Turcja. Wyborczy finisz: Erdogan kontra Kilicdaroglu. Kto wygra w niedzielę?

  3. 3

    Roman Giertych: Dlaczego PiS, pomimo afer, nieudolności, korupcji nadal ma ponad 30% poparcia?

  4. 4

    Roman Giertych: PiS – partia realnego socjalizmu

  5. 5

    Radek Wiśniewski: Do jadącej porannym pociągiem dziewczyny z klasy mundurowej